0 PLN to 5,000,000 PLN

Other Features
header
Your search results

Home Staging

Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Ma na celu zaprezentowanie nieruchomości w jak najbardziej korzystny sposób dla potencjalnego klienta a tym samym przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości za możliwie najwyższą cenę.

W zależności od Państwa oczekiwań oraz potencjału lokalu, dokonujemy drobnych, niskobudżetowych zmian lub bardziej kosztownych metamorfoz. W ramach naszych usług oferujemy:

Konsultacja Home Staging

To usługa przeznaczona dla osób które same chcą podjąć wyzwanie przygotowania nieruchomości do transakcji a od Nas oczekują jedynie wskazówki jak się do tego zabrać. Spojrzymy na Państwa dom oczami nabywcy, podpowiemy jak podkreślić jego atuty a jak zminimalizować wady przeszkadzające w sprzedaży. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego podpowiemy jak zadbać o odpowiedni klimat w pomieszczeniach, jak nadać im charakter za pomocą kolorów, form i zapachów.

Cena: od 250 – 350zl w zależności od wielkości nieruchomości

Kompleksowa usługa Home Staging

To usługa dla tych z Państwa, którzy chcą powierzyć Naszej firmie przygotowanie nieruchomości to transakcji.

Poza konsultacją nasza praca polegać będzie na uzgodnieniu z Państwem zakresu przedsięwzięcia, przygotowania planu zmian jakie maja być wprowadzone w pomieszczeniach oraz wdrożenia ich samodzielnie, lub przy pomocy profesjonalnej ekipy remontowej, sprzątającej i dekoratorskiej. W ramach usługi otrzymacie Państwo również profesjonalną sesję zdjęciową która umożliwi odpowiednie zaprezentowanie nieruchomości w Internecie. Na Państwa życzenie podejmiemy się również prezentacji nieruchomości potencjalnym nabywcom.

Cena – uzgadniana indywidualnie, w zależności od zakresu metamorfozy.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Starannie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych klientów tak aby proces przygotowania nieruchomości do sprzedaży przebiegał płynnie i bez problemów.

Compare