0 PLN to 5,000,000 PLN

Other Features
header
Your search results

O Nas

CLO & BERG to firma działająca na rynku nieruchomości od 2004 roku.

Początkowo naszą specjalizacją była wycena nieruchomości jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jak również nieustającej potrzeby rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności, poszerzyliśmy zakres naszych usług o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży czyli Home Staging. W ciągu ostatnich kilku lat  nabywaliśmy doświadczenie w handlu nieruchomościami głównie poza granicami Polski. Obecnie kładziemy duży nacisk na rozwój naszej działalności na rynku małopolskim.

Nasza oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie nieruchomości i jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych usług przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen.

Dbając o odpowiednie zabezpieczenie interesów naszych klientów współpracujemy z kancelariami prawnymi i notarialnymi, z agencjami ubezpieczeniowymi i doradcami finansowymi, dzięki czemu zapewniamy kompleksowa obsługę, komfort i bezpieczeństwo podczas całego procesu transakcji.

Jako licencjonowani specjaliści należymy do Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych i Krakowskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Do Państwa dyspozycji pozostają

Kasia Wolny

Z wyksztalcenia prawnik z zamiłowania projektant wnętrz i fotograf. Licencjonowany pośrednik nieruchomości i specjalista od przygotowywania nieruchomości do transakcji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Kuwejcie w firmie Horizon Q8 wiodącej agencji nieruchomości na Bliskim Wschodzie. Obecnie realizuje marzenia w Polsce, pomagając innym znaleźć swój wymarzony dom i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Nr. licencji pośrednika 21615.

Tomasz Klohes

Renomowany rzeczoznawca majątkowy  z 16 –letnim doświadczeniem, członek Małopolskiego i Krakowskiego  Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, biegły sądowy,  licencjonowany pośrednik nieruchomości.
Nr. licencji pośrednika 21626
Nr. licencji rzeczoznawcy 4185

Compare