0 PLN to 5,000,000 PLN

Other Features
header

mieszkanie 70m2, ul. Stradomska z garażem i lokalem użytkowym

1,799,000 PLN
,
add to favorites
Your search results

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z dużą kuchnią o pow. 70m2, położone w lokalizacji premium,  przy ul. Stradom w  Krakowie. Mieszkanie położone jest w oficynie, na pierwszym piętrze, drugiej kondygnacji w starej przedwojennej kamienicy około 500m od Wawelu i 1km od Rynku Głównego. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, oraz wc. Kamienica nie jest objęta nadzorem konserwatora.  Dojście do lokalu jest przez wewnętrzną klatkę schodową oraz przynależny do lokalu balkon. Mieszkanie jest  dobrze doświetlone.

Lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie. Pokoje wykończone parkietem drewnianym, ściany malowane farbami emulsyjnymi. Kuchnia wykończona płytkami, dodatkowo meble w zabudowie z piekarnikiem i płytą grzewczą. W mieszkaniu jest łazienka o osobne wc wykończone płytkami.

W lokalu jest ogrzewanie elektryczne. Brak gazu. Sprzedawany jako udział w kamienicy ze wskazaniem na lokal.

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone jest w lokalizacji premium na ul. Stradomskiej ok. 500m od Wawelu i około 1,2 km od Rynku Głównego. Lokalizacja pozwala na cieszenie się sąsiedztwem pięknych zabytków, klimatycznych uliczek Starego Miasta, oraz pięknem bulwarów wiślanych. okolica charakteryzuje się jednym z najpiękniejszych zabytkowych parków w Krakowie tzw. Plantami.  W sąsiedztwie jest dzielnica żydowska Kazimierz znana z licznych lokali gastronomicznych oraz hoteli czy apartamentów na wynajem.

PRZYNALEŻNOŚCI

Lokal na Stradomskiej sprzedawany jest z dwiema przynależnościami.  Pierwszą z nich jest garaż wolnostojący w zespole garaży o pow. około 18m2 położony w na podwórzu budynku przy ul. Stradomskiej. Garaż w dobrym stanie technicznym, murowany z cegły, kryty papą wymaga niewielkich nakładów na lekkie wzmocnienie i odnowienie, m.in malowanie.

Druga przynależność to lokal użytkowy o pow. 50m2 położony w oficynie budynku na ul.  Stradomskiej.  Lokal składa się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni 50m2.

Lokal  jest w dostatecznym stanie technicznym i wymaga kapitalnego remontu, m.in. tynkowania i malowania. W lokalu dostępna jest woda oraz energia elektryczna, które są do wymiany. Nieruchomość może być użytkowana zarówno na cele magazynowe jak również na cele usługowe np. małego rzemiosła. Istnieje możliwość zrobienia sanitariatów.

POTENCJAŁ INWETYCYJNY

Ze względu na swoje położenie jak i charakter , nieruchomość ta ma duży potencjał inwestycyjny.  Lokal mieszkalny można wynająć turystom zarówno na krótki najem  jak również długoterminowo.

Garaż ma możliwość użytkowania na własne cele jak również  wynajęcia. Przed garażem można zaparkować drugie auto.

Lokal użytkowy o pow. 50m2 stanowi znakomitą bazę na wynajem na cele usługowe, magazynowe czy małego rzemiosła.

 

 

 

 

 

City:
State/County:
Country: Poland
Property Id: 20054
Price: 1,799,000 PLN
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Balkon
Domofon

Similar Listings

compare

mieszkanie w Starym Podgórzu, pow. 43,43m2, ...

847,000 PLN
1
bedrooms
1
baths
tomek
21 lipca, 2023

Tomasz Klohes

Phone:+48 606 458 672
Email:tomklohes@op.pl

Contact Me

Property Enquiry

Compare